פולי קפה סגפרדו קסה Segafredo Espresso Casa Gusto Cremoso

קפה סגפרדו זנטי, יצרן קפה הגורמה מאיטליה במגוון מוצרי קפה אספרסו המתאימים לבית, לעסק ולמשרד. פולי קפה טריים ומבחר טערובות קפה גדול באיכות ללא פשרות

1 ק"ג פולי אספרסו סגפרדו בואנו - Segafredo Espresso Buono

תערובת מובחרת מבית סגפרדו, מאופיינת בטעם מתקתק הנובע משימוש בפולי קפה ערביקה ברזילאיםהתערובת נקלית בדרגת קלייה בינונית ומאופיינת בטעמי שוקולד עם נגיעות של פירות הדר.תערובת הפולים היא:70% ערביקה30% רבוסטה

פולי קפה Segafredo Intermezzo Beans 1 kg

התערובת המביאה את הטעם האיטלקי המסורתי אצלכם בביתתערובת קפה אספרסו אינטרמצו מתאפיינת בגוף מלא, מתובל ועשיר בקרמה.תערובת פולי אינטרמצו משלבת טעם וארומה חזקים המאפיינים אספרסו איטלקי הודות להליך הקלייה המסורתי.מתאים למשקאות אספרסו וקפוצ'ינו60% ערביקה40% רובוסטה

Segafredo Extra Strong 1kg

אקסטרה סטרונג היא ללא ספק התערובת המשובחת והיוקרתית ביותר של Segafredo.התערובת שונה בתכלית משאר תערובות סגפרדו ובתהליך הקליה הארוך כמיטב המסורת הונצאית.תערובת אספרסו אקסטרה סטרונג מתאפיינת בגוף מלא ומתובל, וארומה עשירה.עשירה בטעמים ונגיעות שוקולד קלות, קרמה עמידה.70% ערביקה30% רבוסטה

1 ק"ג פולי קפה Segafredo Caffe Crema Dolce

Segafredo Caffe Crema Dolce היא תערובת עדינה של שילוב בין פולי ערביקה ורובוסטה, המבטיחים חוויה של טעם ארומטי ועגול.תערובת זו עשוייה בקלייה בינונית ועדינה, בעלת איזון מדוייק ומיועדת באופן אידיאלי להכנת קפה עם קרמה מובחרת, בלי הבדל בין מכונות הקפה בהן משתמשים.

1 ק"ג פולי קפה SEGAFREDO CAFFE CREMA GUSTOSO

פולי קפה SEGAFREDO CAFFE CREMA GUSTOSOמלא ואינטנסיבי.תערובת איטלקית טיפוסית זו של פולי ארביקהורובוסטה מפתחת ארומה עשירה ועוצמתית.הקלייה הארוכה והעזה מעניקה את הטעם המיוחד והייחודי שלה.קרמה גוסטוסו משכנעת בגופה המלא והמאוזן,בטעם חלק קטיפתי וקרם חום אגוזי לוז וצפוף.אידיאלי להכנת Caffè Cremaעם כל סוגי מכונות הקפה.

1 ק"ג פולי קפה Segafredo Caffe Crema Classico

טעם נהדר עם קרמה קטיפתית מפתה.התערובת המשובחת של פולי ערביקה ורובוסטה מובחריםמבטיחה את חווית הטעם המרגשת ואת האופי המעוגל שלה.חווית קפה איטלקי לאוהבי שמנת קפה בסטנדרטים גבוהים של איכות.קלייה ארוכה ואינטנסיבית מעניקה לתערובתהאיטלקית האופיינית הזו של ערביקה ושעועית רובוסטהבאיכות גבוהה ארומה עשירה ועוצמתית.קפה Segafredo מרשים בגופו המלא והמאוזן,תו אלגנטי, קטיפתי וקרם חום-אגוזי לוז וצפוף.אידיאלי להכנת קפה קרמה עם כל מכונות הקפה הסטנדרטיות.

1 ק"ג פולי קפה Segafredo Selezione 100% Arabica

Segafredo Selezione Arabica, פולי קפה עם ארומה אטרקטיבית הטעם מיוחד משלו.100% ערביקה, המיוצר ונקלה באיטליה, ממיטב הפולים של ארצות גידול הקפה הטובות בעולם.

1 ק"ג פולי קפה Segafredo Selezione Espresso

תערובת קפה עם ניחוחות של פירות אדומים, עשבי תיבול ווניל, המלווים בטעמים מרתקים של שוקולד מריר ואגוזים. זהו קפה מתובל טעים עם טעם לוואי מלא.

1 ק"ג פולי קפה Segafredo Espresso Casa gusto pieno e cremoso חוזק 10

Segafredo Espresso Casa gusto pieno e cremoso היאתערובת יפהפייה של ערביקה טעימה ופולי קפה רובוסטה חזקים.בזכות הקלייה הכהה, לקפה גוף מלא ועוצמתי .חוזק 10 מתוך 10.קפה עם טעם מלא וקרמי, ארומה טעימה וקרמה עשירה.הוא מציע קפה עם גוף נעים עם ארומות של לחם קלוי ותבלינים.אידיאלי למכונות אספרסו מסורתיות ואוטומטיות/טוחנות , אך מצוין גם למקינטה.קפה Segafredo Zanetti שנים של ניסיון, תשוקה ותערובות מפולי קפה איכותייםהיו הסוד של סגפרדו זאנטי במשך דורות.התשוקה והניסיון שלהם הפכו את סגפרדו לאחד הקפה בכל מקום בעולם.חברו את חווית הקפה האיטלקית לבית שלכם!