מכונת קפה יורה WE8

למי שאוהב לגוון את משקאות הקפהבכל מקום שבו לקוחות, עובדים ומבקרים יכולים ליהנות מקפה משובח, האווירה תהיה נינוחה, תקשורתית ופרודוקטיבית יותר.מיכל מים בעל קיבולת של 3 ליטר, מיכל פולים בנפח 500 גרם ומיכל שאריות קפה בקיבולת של 25 מנות הופכים את מכונת הקפה המקצועית והאלגנטית הזו לפתרון האידיאלי עבור מקומות בהם צורכים כ- 30 עד 60 ספלי קפה ביום.

 כל מי שמעריך את הדברים הטובים בחיים, כמו גם את המבחר המגוון של סוגי משקאות קפה מיוחדים, ואסתטיקה משובחת, פשוט יתאהב ב- WE8.

מק"ט: כרום 15419| DARK INOX 1540
מאפיינים
מפרט
הוראות הפעלה

מטחנת ארומה מקצועית

12.2%* יותר ארומה ואיכות טחינה גבוהה באופן עקבי לאורך כל חיי המכונה מאפיינים את מטחנת הארומה המקצועית. העיצוב המהוקצע של המטחנה משיג את הטחינה האופטימלית: שיעור גבוה יותר של חלקיקים עדינים בקפה הטחון מבטיח שהטעמים יתפתחו לכדי שלמות.*מטחנת ארומה מקצועית בהשוואה למטחנות קונבנציונליות

פסגת ההנאה

הטכנולוגיות החדשניות והמהפכניות משדרגות את ההנאה מקפה. ההפעלה בנגיעה אחת יוצרת מבחר ענק של 16 משקאות טרנדיים כמו מקיאטו, לאטה או קפוצ’ינו בצורה הקלה ביותר, בלחיצת מכפתור אחת. ההכנה פשוטה להפליא, אפילו עבור משתמשים לא מנוסים.

קצף מעודן G2

הקפוצ’ינטור החדש לקצף מעודן, דור 2, עשוי מהחומרים האיכותיים ביותר ובעל מראה ותחושה מדהימים. תוכנן במיוחד להכנת קפה עם חלב מוקצף כמו קפוצ’ינו והפוך, עם קצף עשיר במרקם עדין, בכל פעם.

התאמה מושלמת לטעמכם האישי

מאחר וכל אחד אוהב לשתות את הקפה שלו אחרת, ה- WE8 מגיעה עם אפשרויות רבות לתכנות והתאמה אישיים. כמות הקפה שנטחן וכמות המים ניתנים להגדרה בהתאם להעדפות אישיות ובהתאם לכוסות ולספלים המצויים בשימוש.כמו כן ניתן לתת עדיפות למשקאות קפה מסוימים על ידי השבתת משקאות אחרים.