קפסולות illy

קפסולות iper-espresso של יצרן הקפה האיטלקי illy.קפסולות בעלות שיטת חליטה ייחודית, .כל מוצרי illy מורכבים מ-100% פולי ערביקה.

קפסולות illy – קלאסיקו קלייה בינונית – 18 יח'

18 יח' קפסולות illy היפר-אספרסו, קלאסיקו, בקלייה בינונית.
אריזת וואקום ייחודית ומעוצבת.
התערובת הקלאסית של illy – מורכבת מתשעה זני ערביקה שונים.
הקלאסיקו – מאופיין בסיומת מתקתקה, עם גווני טעם של קרמל, יסמין, ופריחת תפוז.
מתאים להכנת אספרסו וקפוצ'ינו.11+1

קפסולות illy – אתיופיה – 18 יח'

18 יח' קפסולות illy היפר-אספרסו  -אתיופיה.מוצר מסדרת מונו-ערביקה היוקרתית של illy.קפה חד זני מ-אתיופיה, בעל גוף קל וארומה עדינה ומתקתקה.

קפסולות illy - אינטנסו קלייה כהה - 18 יח'

18 יח' קפסולות illy היפר-אספרסו, קלייה כהה, באריזה חדשה.התערובת הקלאסית של illy – תשעה זני ערביקה שונים, בקלייה כהה, המדגישה את מרירות הקפה.קפה בעל גוף מלא, עם סיומת ארוכה ו"חמימה", עם רמזי טעם של קקאו ופירות מיובשים

קפסולות illy – קלאסיקו קלייה בינונית – 18 יח

18 יח' קפסולות illy היפר-אספרסו, קלאסיקו, בקלייה בינונית.אריזת וואקום ייחודית ומעוצבת.התערובת הקלאסית של illy – מורכבת מתשעה זני ערביקה שונים.הקלאסיקו – מאופיין בסיומת מתקתקה, עם גווני טעם של קרמל, יסמין, ופריחת תפוז.מתאים להכנת אספרסו וקפוצ'ינו.

קפסולות illy – ברזיל – 18 יח'

18 יח' קפסולות illy היפר-אספרסו  -ברזיל.מוצר מסדרת ערביקה-סלקשיין היוקרתית של illy.קפה חד זני, המגיע מאזורי הגידול הגבוהים, מדרום מזרח המדינה.לקפסולה זו, גוף מלא, ארומה חזקה, וטעם חזק, עם גווני טעם קרמליים, וסיומת מתקתקה.

קפסולות illy - גואטמלה- 18 יח'

18 יח' קפסולות illy היפר-אספרסו  -גואטמלה.קפה חד זני מ-גואטמלה, בעל ארומה חזקה וארומטית, עם סיום מתקתק.אריזת וואקום ייחודית ומעוצבת.

קפסולות illy - נטול קפאין - 21 יח'

קפה נטול קפאין, המיוצר בשיטת המים המודרנית.
הקפסולה מכילה את תערובת הקלאסיקו, בגרסא נטולת הקפאין.
לקפסולה זו, סיומת מתקתקה, עם רמזי טעם של קרמל, פריחת הדר,

קופסת אחסון לקפסולות הייפר illy
קופסת אחסון ל-18 קפסולות הייפר של illy, נועד לקפסולות תואמות מכונות illy – בעיצוב יוקרתי ונקי. ניתן לאחסן עד 18 קפסולות.