פולי קפה gimoka

קפה gimoka הוא מותג קפה איטלקי איכותי . gimoka הוא מותג שיספק גם לשומרי הכשרות את ההנאה מקפה איטלקי משובח. לרכישה של קפה גימוקה היכנסו עכשיו לאתר

1 ק"ג פולי קפה GIMOKA INTENSO חוזק 9

INTENSO 1 ק"ג - פולי קפההקלייה הכהה של תערובת זו מעניקה קפה בעל גוף מלאעם קרמה עשירה ומתמשכת וגוונים טעימים של קקאו, תבלינים ואגוזים.פרופיל קלייה: כהה50% ערביקה , 50% רובוסטה.

חייג עכשיו

1 ק"ג פולי קפה Gimoka Dulcis Vitae

תערובת פולי קפה Dulcis Vitae מבית Gimoka, תערובת של פולי רובוסטה מווייטנאם ואוגנדה.זה נותן ל-Dulcis Vitae ארומה נעימה ועוצמתית ולקפה הקרמי גוף ומבנה מאוזנים.

חייג עכשיו

גימוקה ולוטטו 1 ק"ג פולי קפה Gimoka vellutato

תערובת פולי קפה 1 ק''ג Gimoka Supremo, תערובת בקליה בינונית המייצרת קפה רך וקרמי עם רמזים מענגים של ניחוחות שקדים, קרמל ושוקולד.

חייג עכשיו

1 ק"ג פולי קפה GIMOKA ARMONIOSO חוזק 8

פולי קפה GIMOKA ARMONIOSOתערובת קליה בהירה זו מבטיחה קפה עשיר וגווני אגוזים, ביסקוויט וקרמל עוטפים.פרופיל קלייה: קל60% ערביקה, 40% רובוסטה.

חייג עכשיו

1 ק"ג פולי קפה Gimoka Gran Bar

תערובת  Dulcis Vitae היא תערובת עשירה של פולי רובוסטה מובחרים עם תוספת קטנה של פולי ערביקה כדי לאזן במקצת את התערובת. קפה זה נקלה בקליה נפוליטנית כהה, שעוזרת לחשוף את הטעם הייחודי והמתוק של התערובת.
יחס תערובת:  10% ערביקה, 90% רובוסטה.

חייג עכשיו

1 ק"ג פולי קפה Gimoka Aroma Classico

Gimoka Aroma Classico, הוא אספרסו איטלקי טיפוסי העשוי מ-55% פולי ערביקה ו-45% פולי רובוסטה.פולי הקפה נקלים באיטיות, בכדי לקבל את המרירות המיוחדת לאספרסו.פולי קפה מעולים לאספרסו טעים, קפוצ'ינו או לאטה מקיאטו.

חייג עכשיו