מכונת קפה לעסק בחינם

כלי חליטה לקפה

מבחר אביזרים ומוצרים משלימים לקפה ולמכונת הקפה שלכם. אביזרי ניקוי, מקינטות, כדי הקצפה ועוד. צפו במגוון אביזרים לקפה

ביאלטי פלאנג'ר פרנצ' פרס 1000 מ"ל

COFFEEPRESS ביאלטי פלאנג'ר 1000 מ"ל

קומקום מזיגה 'HARIO V60 Coffee drip kettle 'Buono

'V60 Coffee drip kettle 'Buono  הוא שילוב מרשים בין אסתטיקה לפונקציונליות.

40 יחידות – 02 V60 Coffee Paper Filter

לשימוש בקנקן CHEMEX 3 בלבד
בחברת HARIO כל מוצר עובר תהליך מיוחד כדי ליצור את חווית הקפה המושלמת. הנייר הייחודי של ה V60 מיוצר בפוג'י שביפן בתהליך קפדני ומקצועי

HARIO קנקן הגשה V60 שלוש כוסות

V60 Range Server- Clear קנקן הגשה לקפה בעיצוב הייחודי של סדרת מוצרי V60 ,ניתן למקם את הדריפ V60 ישירות מעל לקנקן ולמצות את הקפה לתוכו, המכסה הייחודי מאפשר מזיגה של הקפה בעודו סגור ושמירה על הטמפ' של הקפה.

HARIO דריפ V60 קרמיקה

מכשיר הפילטר המפורסם והפופולרי בעולם הקפה המקצועי.מכשיר פשוט ויעיל המפיק קפה פילטר ישירות לתוך הכוס או לקנקן ההגשה, במבנה ייחודי של HARIO התורם למיצוי קפה אופטימלי

HARIO דריפ V60 מתכת שחורה

V60 metal driper Black סידרת המתכת הייחודית של  דריפ V60 2 כוסות, דריפ זה עשוי נירוסטה ובעל משקל קל יותר מדומיו העשויים קרמיקה וזכוכית. היתרון בשימוש  בנירוסטה הוא התחממות מהירה ושמירה על יציבות טרמית אופטימאלית במהלך מיצוי הקפה התורמת לכוס קפה עשירה בטעמים.

HARIO דריפ V60 פלסטיק

מכשיר הפילטר המפורסם והפופולרי בעולם הקפה המקצועי. מכשיר פשוט ויעיל זה מפיק קפה ייחודי ישירות לתוך הכוס או לקנקן ההגשה, מבנה ייחודי של HARIO תורם למיצוי קפה אופטימלי.

CHEMEX קנקן חליטה לשלוש כוסות

מערכת – coffeemaker Chemex פותחה בשנת 1941 על ידי Dr. Peter Schlumbohm  כדי להשיג תוצאה אחת – מיצוי קפה, מושלם, נקי ועשיר בכל שימוש.

HARIO דריפ V60 זכוכית

מכשיר הפילטר המפורסם והפופולרי בעולם הקפה המקצועי.מכשיר פשוט ויעיל זה מפיק קפה ייחודי ישירות לתוך הכוס או לקנקן ההגשה, מבנה ייחודי של HARIO תורם למיצוי קפה אופטימלי.

CHEMEX פילטר נייר ל6-10 כוסות(מרובע)

100 יחידות.
לשימוש בקנקני CHEMEX 6/8/10 בלבד
פילטר הנייר הייחודי של CHEMEX עבה ב כ- 20% – 30%  מכל פילטר נייר אחר.הרכב הנייר הייחודי מונע ממשקעים לא רצויים לעבור לכוס ומאפשר מיצוי מקסימלי של התרכובות
הארומטיות והפירותיות של הקפה.

ביאלטי פלאנג'ר פרנצ' פרס 1000 מ"ל

COFFEEPRESS ביאלטי פלאנג'ר 1000 מ"ל